De Vrije Basisschool Zolder-Centrum

Kleuterschool  Holstraat 5

schooljaar 2017-2018Kleuterschool Holstraat

instappers (1/1/18)

Isabel Beets

isabel.beets@molenholleke.be

instappers -3

Tina Gijbels

tina.gijbels@molenholleke.be

jongere kleuters

Linda Heusdens / Isabel Beets

linda.heusdens@molenholleke.be

oudere kleuters

Ellen Peeters

ellen.peeters@molenholleke.be

oudere kleuters

Anne Dreesen

anne.dreesen@molenholleke.be

oudere kleuters

Ines De Wit

ines.dewit@molenholleke.be

zorgcoördinatie

 Rolanda Mangelschots

rolanda.mangelschots@molenholleke.be

Lichamelijke opvoeding

Karen Claes

karen.claes@molenholleke.be

project schrijfdans

Karen Claes

karen.claes@molenholleke.be

kinderverzorgster

Rosita Put

rosita.put@molenholleke.be

ICT-coördinatie

Ruben Vaes

ict@molenholleke.be

veiligheidscoörd. Ruben Maes

 

Openingsuren 



08.40-12.15 u. en 13.15-15.10 u.

Er is toezicht  door een kleuterjuf 15 minuten voor (poort  open) en 15 minuten (poort gesloten) na de bel



 

Middagpauze 



12.15-13.15 u. 



 

Voor- en naschoolse opvang ’t Klim-Op-Ke



07.00-08.25 u. en 15.25-19.00 u. 


Plaats: Beekbeemdenhof 2


Verantwoordelijke(n): OCMW Gemeente Heusden-Zolder

Onze klasblogs

Hieronder vind je al onze klasblogs, met foto's en nieuwsberichtjes per leerjaar.

Volledige kalender