De Vrije Basisschool Zolder-Centrum

Kleuterschool  Holstraat 5

schooljaar 2016-2017Kleuterschool Holstraat

klas 2,5 j.

Tina Gijbels

tina.gijbels@molenholleke.be

klas 3 j.

Heidi Criekemans

heidi.criekemans@molenholleke.be

klas 4 j.

Ellen Peeters

ellen.peeters@molenholleke.be

klas 4 j.

Linda Heusdens / Isabel Beets

linda.heusdens@molenholleke.be

isabel.beets@molenholleke.be

klas 5 j.

Anne Dreesen

anne.dreesen@molenholleke.be

klas 5 j.

Ines De Wit

ines.dewit@molenholleke.be

bewegingsopv.

Karen Claes

karen.claes@molenholleke.be

kinderverzorgster

Rosita Put

rosita.put@molenholleke.be

zorgcoördinatie

Kristien Swerts

kristien.swerts@molenholleke.be

ICT-coördinatie

Ruben Vaes

ict@molenholleke.be

veiligheidscoörd. Ruben Maes
ondersteuning  in de klassen Isabel Beets/Marleen Hoydonckx/Leen Nuyts / Dries Elsen

 

Openingsuren 



08.40-12.15 u. en 13.15-15.10 u.

Er is toezicht  door een kleuterjuf 15 minuten voor (poort  open) en 15 minuten (poort gesloten) na de bel



 

Middagpauze 



12.15-13.15 u. 



 

Voor- en naschoolse opvang ’t Klim-Op-Ke



07.00-08.25 u. en 15.25-19.00 u. 


Plaats: Beekbeemdenhof 2


Verantwoordelijke(n): OCMW Gemeente Heusden-Zolder

Onze klasblogs

Hieronder vind je al onze klasblogs, met foto's en nieuwsberichtjes per leerjaar.

Volledige kalender