De Vrije Basisschool Zolder-Centrum

Kleuterschool Holstraat 5

 schooljaar 2018-2019

Met het ganse team
stappen wij 

samen met 

kleuters en ouders

door kleuterland.

Dat is onze leuze

en ook onze beste keuze !

 

 

 

Kleuterschool Holstraat

 

jongere kleuters instappers -3

Isabel Beets

isabel.beets@molenholleke.be

jongere kleuters

instappers -3

Tina Gijbels

tina.gijbels@molenholleke.be

jongere kleuters

instappers -3

Anne Dreesen/ Ebru Konancki

anne.dreesen@molenholleke.be

oudere kleuters

4-5

Linda Heusdens 

linda.heusdens@molenholleke.be

Michèle Keunen

michele.keunen@molenholleke.be

oudere kleuters

4-5

Ines Dewit

ines.dewit@molenholleke.be

oudere kleuters

4-5

Heidi Criekemans

heidi.criekemans@molenholleke.be

zorgcoördinatie

Anne Dreesen

anne.dreesen@molenholleke.be

Lichamelijke opvoeding

Karen Claes

karen.claes@molenholleke.be

Katrijn Vanoppen

katrijn.vanoppen@molenholleke.be

ambulante

Marleen Hoydonckx

Katrijn Vanoppen

project schrijfdans

Karen Claes

karen.claes@molenholleke.be

kinderverzorgster

Rosita Put

rosita.put@molenholleke.be

ICT-coördinatie

Ruben Vaes

ict@molenholleke.be

veiligheidscoörd. Ruben Maes

 

Openingsuren 



08.40-12.15 u. en 13.15-15.10 u.

Er is toezicht  door een kleuterjuf 15 minuten voor (poort  open) en 15 minuten (poort gesloten) na de bel



 

Middagpauze 



12.15-13.15 u. 



 

Voor- en naschoolse opvang ’t Klim-Op-Ke



07.00-08.25 u. en 15.25-19.00 u. 


Plaats: Beekbeemdenhof 2


Verantwoordelijke(n): OCMW Gemeente Heusden-Zolder

Onze klasblogs

Hieronder vind je al onze klasblogs, met foto's en nieuwsberichtjes per leerjaar.

Volledige kalender