De Vrije Basisschool Zolder-Centrum

 thumb_gebouwcvo

Lagere school  Molenstraat 8-12 


Tijdelijke huisvesting lagere school op nr. 12 tijdens de bouwwerken op nr. 8

 

schooljaar 2016-2017   

klas 1A

Sara Bellinkx

sara.bellinkx@molenholleke.be

klas 1B

Liesbeth Gielen

liesbeth.gielen@molenholleke.be

klas 1C

Hilde Aerts

hilde.aerts@molenholleke.be

klas 2A

Jessy Claes

jessy.claes@molenholleke.be

Veronique Vanhamel

veronique.vanhamel@molenholleke.be

klas 2B

Sarah Daniëls

sarah.daniels@molenholleke.be

klas 3A

Helga Claeys

helga.claeys@molenholleke.be

klas 3B

Anneleen Truyers

anneleen.truyers@molenholleke.be

klas 4A

Marleen Verhelst

marleen.verhelst@molenholleke.be

klas 4B

Viviane Dillen

viviane.dillen@molenholleke.be

klas 5A

Caroline Rogiers

caroline.rogiers@molenholleke.be

klas 5B

Veerle Roels

veerle.roels@molenholleke.be

Kimberly Oosterlinck

kimberly.oosterlinck@molenholleke.be

klas 5C

Ellen Vanderhaegen

ellen.vanderhaegen@molenholleke.be

klas 6A

Pam Princen

pam.princen@molenholleke.be

klas 6B

Katrien Fraiponts

katrien.fraiponts@molenholleke.be

plusjuffen Greet Van Wijk / Veronique Vanhamel / Karen Vangertruyden / Kimberly Oosterlinck
bewegingsopv. Carina Plees / Karen Claes (zwemmen)
zorgcoördinatie

Rolanda Mangelschots

rolanda.mangelschots@molenholleke.be

veiligheidscoörd. Ruben Maes
ICT-coördinatie

Ruben Vaes 

ict@molenholleke.be

techniekcoach

Niels Schaeken

 


Openingsuren



08.40-12.15 u. en 13.30-15.10 u.

Er is toezicht  door een juf 15 minuten voor (poort  open) en 15 minuten (poort gesloten) na de bel

 



Middagpauze 



12.15-13.30 u. 



 

Voor- en naschoolse opvang ’t Klim-Op-Ke



07.00-08.30 u. en 15.30-19.00 u. 


Plaats: Beekbeemdenhof 2


Verantwoordelijke(n): OCMW Gemeente Heusden-Zolder

Onze klasblogs

Hieronder vind je al onze klasblogs, met foto's en nieuwsberichtjes per leerjaar.

Volledige kalender