Lagere School Heldenplein 15

Openingsuren
08.40-12.15 u. en 13.30-15.10 u.
Er is toezicht door een juf 15 minuten voor (poort open) en 15 minuten (poort gesloten) na de bel

Middagpauze
12.15-13.30 u. 



Voor- en naschoolse opvang ’t Klim-Op-Ke


07.00-08.30 u. en 15.30-19.00 u.
Plaats: Beekbeemdenhof 2
Verantwoordelijke(n): OCMW Gemeente Heusden-Zolder

Lagere School Heldenplein
Klas 1A Sara Bellinkx
sara.bellinkx@molenholleke.be
Klas 1B Hilde Aerts
hilde.aerts@molenholleke.be
Klas 2A Jessy Claes
jessy.claes@molenholleke.be
Klas 2B Sarah Daniëls
sarah.daniels@molenholleke.be
Klas 3A Liesbeth Gielen
liesbeth.gielen@molenholleke.be
Lena Vandevenne
lena.vandevenne@molenholleke.be
Klas 3B Anneleen Truyers
anneleen.truyers@molenholleke.be
Klas 4A Marleen Verhelst
marleen.verhelst@molenholleke.be
Klas 4B Viviane Dillen
viviane.dillen@molenholleke.be
Klas 4C Greet van Wijk
greet.vanwijk@molenholleke.be
Klas 5A Caroline Rogiers
caroline.rogiers@molenholleke.be
Klas 5B Veerle Roels
veerle.roels@molenholleke.be
Chiara Mazzei
chiara.mazzei@molenholleke.be
Klas 6A Pam Princen
pam.princen@molenholleke.be
Klas 6B Laudine Laenen
laudine.laenen@molenholleke.be
Plusjuffen Helga Claeys / Veronique Vanhamel / Lena Vandevenne / Kimberly Oosterlinck / Chiara Mazzei / Melinda Rizzuto
Bewegingsopvoeding Bas Vandevoort
bas.vandevoort@molenholleke.be
Karen Claes
karen.claes@molenholleke.be
Rob Wijnen
Zorgcoördinatie Veronique Vanhamel (1e,2e,3e lj)
veronique.vanhamel@molenholleke.be
Kimberly Oosterlinck (4e,5e,6e lj)
kimberly.oosterlinck@molenholleke.be
Preventieadviseur Maarten Vrijsen
ICT-coördinator Ruben Vaes
ict@molenholleke.be